Televizor QLED Philips 127 cm (50inch) 50PUS7800/12, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi
1942.99RON
1 magazin · evomag.ro
Compară prețuri
Cumpără de la:
1 magazin · evomag.ro
Compară prețuri1 magazin · evomag.ro
Compară prețuri1 magazin · evomag.ro
Compară prețuri
| Model | 55T8C |
| An aparitie | 2025 |
| Diagonala cm / inch | 139 cm / 55 inch |
| Smart TV | Da |
| Format | Ultra HD 4K |
| Tip ecran | QLED |
| Rezolutie (pixeli) | 3840 x 2160 |
| Rata de refresh ecran (Hz) | 144 Hz |
| Tuner Digital | Da (DVB-T2 / C / S2) |
| Difuzor integrat | 35 W |
| Suport TV recomandat (inch) | 55 |
| Continut Pachet | Televizor | Cablu Alimentare | Telecomanda |
| Wireless | Da |
| Ethernet | Da |
| Iesire audio digitala (optica) | x 1 |
| CI (Slot) | PLUS |
| USB 3.0 | x 1 |
| HDMI | x 4 |
| Culoare | Negru |
| Montare perete VESA (mm) | 300 x 300 |
| Putere consumata (W) | 60 |
| Lungime (mm) | 1224 |
| Inaltime (mm) | 770 |
| Adancime (mm) | 292 |
| Dimensiuni cu stand (mm) | 1224 x 770 x 292 |
| Dimensiuni cutie (mm) | 1360 x 828 x 125 |
| Greutate (kg) | 11.3 |
| Greutate bruta (kg) | 14.8 |