Televizor LED Tesla 109 cm (43inch) 43E655BUS, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
1050.99RON
1 magazin · evomag.ro
Compară prețuri
Cumpără de la:
1 magazin · evomag.ro
Compară prețuri1 magazin · evomag.ro
Compară prețuri

| Model | 50PUS7800/12 |
| An aparitie | 2025 |
| Diagonala cm / inch | 127 cm / 50 inch |
| Smart TV | Da |
| Format | Ultra HD 4K |
| Tip ecran | QLED |
| Rezolutie (pixeli) | 3840 x 2160 |
| Rata de refresh ecran (Hz) | 60 Hz |
| Tuner Digital | Da (DVB-T/ T2/ T2-HD/ C/ S/ S2) |
| Difuzor integrat | 2 x 10W |
| Suport TV recomandat (inch) | 50 |
| Continut Pachet | Televizor | Cablu Alimentare | Telecomanda |
| Wireless | Da |
| Ethernet | Da |
| USB 2.0 | x 2 |
| HDMI | x 3 |
| Culoare | Negru |
| Montare perete VESA (mm) | 200 x 100 |
| Dimensiuni cu stand (mm) | 1111 x 670 x 262 |
| Dimensiuni cutie (mm) | 1240 x 780 x 133 |
| Greutate (kg) | 8.23 |
| Greutate bruta (kg) | 11.92 |