Televizor QLED Philips 127 cm (50inch) 50PUS7800/12, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi
1942.99RON
1 magazin · evomag.ro
Compară prețuri
Cumpără de la:
1 magazin · evomag.ro
Compară prețuri1 magazin · evomag.ro
Compară prețuri

| Model | 43E655BUS |
| Diagonala cm / inch | 109 cm / 43 inch |
| Smart TV | Da |
| Format | Ultra HD 4K |
| Tip ecran | LED |
| Rezolutie (pixeli) | 3840 x 2160 |
| Contrast | 5000:1 |
| Timp de raspuns (ms) | 6.5 |
| Intensitate luminoasa (cd/mp) | 270 |
| Rata de refresh ecran (Hz) | 60 Hz |
| Unghi de vizualizare orizontal/vertical | 170 / 170 |
| Tuner Digital | Da (DVB-T/ T2/ S/ S2/ C) |
| Difuzor integrat | 2 x 10W |
| Suport TV recomandat (inch) | 43 |
| Continut Pachet | Televizor | Cablu Alimentare | Telecomanda |
| Wireless | Da |
| Ethernet | Da |
| Iesire audio digitala (optica) | x 1 |
| CI (Slot) | PLUS |
| USB 2.0 | x 2 |
| HDMI | x 3 |
| Culoare | Negru |
| Montare perete VESA (mm) | 200 x 300 |
| Putere consumata (W) | 90 |
| Lungime (mm) | 956 |
| Inaltime (mm) | 607 |
| Adancime (mm) | 220 |
| Dimensiuni cu stand (mm) | 956 x 607 x 220 |
| Dimensiuni cutie (mm) | 1060 x 625 x 126 |
| Greutate (kg) | 6.2 |
| Greutate bruta (kg) | 8.5 |