Televizor QLED Philips 127 cm (50inch) 50PUS7800/12, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi
1942.99RON
1 magazin · evomag.ro
Compară prețuri
Cumpără de la:
1 magazin · evomag.ro
Compară prețuri1 magazin · evomag.ro
Compară prețuri1 magazin · evomag.ro
Compară prețuri
| Model | 65OLED820/12 |
| Diagonala cm / inch | 165 cm / 65 inch |
| Smart TV | Da |
| Format | Ultra HD 4K |
| Tip ecran | OLED |
| Rezolutie (pixeli) | 3840 x 2160 |
| Rata de refresh ecran (Hz) | 144 Hz |
| Tuner Digital | Da (DVB-T/ T2/ T2-HD/ C/ S/ S2) |
| Difuzor integrat | Da |
| Suport TV recomandat (inch) | 65 |
| Continut Pachet | Televizor | Cablu Alimentare | Telecomanda |
| Wireless | Da |
| Ethernet | Da |
| USB 2.0 | x 2 |
| HDMI | x 4 |
| Culoare | Negru |
| Montare perete VESA (mm) | 300 x 300 |
| Dimensiuni cu stand (mm) | 1444 x 896 x 280 |
| Dimensiuni cutie (mm) | 1660 x 1052 x 170 |
| Greutate (kg) | 27.6 |
| Greutate bruta (kg) | 27.6 |