Televizor QLED Philips 127 cm (50inch) 50PUS7800/12, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi
1942.99RON
1 magazin · evomag.ro
Compară prețuri
Cumpără de la:
1 magazin · evomag.ro
Compară prețuri1 magazin · evomag.ro
Compară prețuri1 magazin · evomag.ro
Compară prețuri
| Model | S Pro 2026 |
| Diagonala cm / inch | 165 cm / 65 inch |
| Smart TV | Da |
| Format | Ultra HD 4K |
| Tip ecran | Mini LED |
| Rezolutie (pixeli) | 3840 x 2160 |
| Intensitate luminoasa (cd/mp) | 1700 |
| Unghi de vizualizare orizontal/vertical | 178 / 178 |
| Tuner Digital | Da (DVB-T2 / C / S2) |
| Difuzor integrat | 2 x 15W |
| Suport TV recomandat (inch) | 65 |
| Continut Pachet | Televizor | Cablu Alimentare | Telecomanda |
| Wireless | Da |
| Ethernet | Da |
| Iesire audio digitala (optica) | x 1 |
| CI (Slot) | PLUS |
| USB 2.0 | x 1 |
| USB 3.0 | x 1 |
| HDMI | x 3 |
| Culoare | Gri |
| Montare perete VESA (mm) | 400 x 300 |
| Putere consumata (W) | 280 |
| Dimensiuni cu stand (mm) | 1444 x 902 x 330 |
| Greutate (kg) | 18.3 |
| Greutate bruta (kg) | 23.8 |