Televizor QLED Philips 127 cm (50inch) 50PUS7800/12, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi
1942.99RON
1 magazin · evomag.ro
Compară prețuri
Cumpără de la:
1 magazin · evomag.ro
Compară prețuri1 magazin · evomag.ro
Compară prețuri1 magazin · evomag.ro
Compară prețuri
| Model | 50HL5530U/C |
| Diagonala cm / inch | 127 cm / 50 inch |
| Smart TV | Da |
| Format | Ultra HD 4K |
| Tip ecran | LED |
| Rezolutie (pixeli) | 3840 x 2160 |
| Tuner Digital | Da (DVB-T2 / C / S2) |
| Difuzor integrat | 2 x 10W |
| Suport TV recomandat (inch) | 50 |
| Continut Pachet | Televizor | Cablu Alimentare | Telecomanda |
| Wireless | Da |
| Ethernet | Da |
| Iesire audio digitala (optica) | x 1 |
| Casti (3.5mm) | Da |
| CI (Slot) | PLUS |
| USB 2.0 | x 2 |
| USB 3.0 | x 1 |
| HDMI | x 3 |
| Culoare | Negru |
| Montare perete VESA (mm) | 200 x 200 |
| Dimensiuni cu stand (mm) | 1110.9 x 268.1 x 704.6 |
| Dimensiuni cutie (mm) | 1210 x 126 x 735 |
| Greutate (kg) | 8.5 |
| Greutate bruta (kg) | 12 |