
Sursa Thermaltake Smart SE2, 600W, Modulara (Negru)
286.99 RONde la evomag.ro
⚠️ Disponibil doar la evomag.ro
Cumpără de la:
CEL MAI IEFTINevomag.ro
286.99 RON
Vezi oferta →
Review-uri (0)
Nu există review-uri încă. Fii primul!
Produse similare
Vezi toate →

Mouse Genius, „NX-8008S”, PC sau NB, wireless, 2.4GHz, optic, 1200 dpi, butoane/scroll 3/1, Albastru
46.99RON
1 magazin · evomag.ro
Compară prețuri
Specificații și descriere
| Tip | ATX |
| Putere | 600W |
| Ventilator | 1 x 140 mm |
| LED Ventilator | Da |
| PFC | Activ |
| Eficienta | 87% |
| OVP (Over Voltage Protection) | Da |
| SCP (Short Circuit Protection) | Da |
| OPP (Over Power Protection) | Da |
| Rail-uri +12V | 1 |
| +12V1 | 42A |
| 24-Pin (MotherBoard) | x1 |
| 8(4+4)-Pin (CPU 12V) | x1 |
| 8-Pin (PCI Express) | x2 (6+2 Pin) |
| SATA | x5 |
| 4-Pin (Molex) | x4 |
| Dimensiuni (L x l x I) (cm) | 86 x 150 x 140mm |

