

Laptop Lenovo ThinkBook 16 G8 IRL (Procesor Intel® Core™ 7 240H (24M Cache, up to 5.20 GHz), 16inch WUXGA, 16GB DDR5, 512GB SSD, Intel Graphics, Win 11 Pro, Gri)
5299.99 RONde la evomag.ro
⚠️ Disponibil doar la evomag.ro
Cumpără de la:
CEL MAI IEFTINevomag.ro
5299.99 RON
Vezi oferta →
Evoluție preț (90 zile)
▼ Min: 5299.99 RON▲ Max: 5299.99 RONCurent: 5299.99 RON
Review-uri (0)
Nu există review-uri încă. Fii primul!
Produse similare
Vezi toate →


Incarcator laptop Trust Primo, universal, 90W-19V, Negru
222.99RON
1 magazin · evomag.ro
Compară prețuri
Specificații și descriere
| Model | ThinkBook 16 |
| Tip Laptop | Business |
| Familie procesor | Intel Core 7 |
| Numar nuclee | 10 |
| Model procesor | 240H |
| Max Turbo Frequency (MHz) | 5200 |
| Smart Cache (Kb) | 24 000 |
| Tehnologie fabricatie | 10 nm |
| Procesor grafic | Intel Graphics |
| Diagonala | 16inch |
| Rezolutie maxima | 1920 x 1200 |
| Tip display | LED backlight |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Placa video integrata | Intel Graphics |
| Camera Web | Da |
| Capacitate memorie | 16384 MB |
| Tip memorie | DDR5 |
| Frecventa memorie | 5600 MHz |
| Sloturi memorie | 2 |
| Capacitate SSD | 512GB |
| Interfata HDD / SSD | M.2 PCIe |
| Unitate optica | Nu are |
| Audio | Integrata High Definition Audio |
| Difuzoare | Difuzoare Stereo incorporate (2x2W) |
| Microfon | Microfoane duale |
| Retea cu Fir | Gigabit Ethernet(10/100/1000Mbs) |
| Retea Wireless | 802.11ax |
| Bluetooth | Da |
| Total porturi USB | 2 x USB 3.2 Type A Gen 1 |
| Retea (RJ-45) | 1 x Mufa RJ-45 (LAN Ethernet) |
| Iesire Audio | 1 x Combo audio (casti + microfon) |
| HDMI | 1 x High-Definition Multimedia Interface |
| Thunderbolt | 1 x Thunderbolt |
| Tehnologie | Lithium-Ion Polymer |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Dimensiuni(mm) | 356 x 253.5 x 17.5 |
| Greutate(Kg) | 1.77 |
| Culoare | Gri |
| Tastatura numerica | Da |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor de amprenta | Da |

